Zastupitelé se zvážili pro dobrou věc

Ve čtvrtek 12. prosince se po zasedání posledního letošního zastupitelstva mnozí z jeho členů zvážili. Podle své váhy přispěli do zlatého prasátka, a to deset korun za kilogram svojí váhy.

Mnozí konfrontaci s váhou předem vzdali a přispěli paušální zaokrouhlenou částkou. Celkem zastupitelé darovali 18.505 korun. To je nejvíce za posledních 5 let. Například v loňském roce zastupitelé darovali o 1.105 korun méně než letos.

Peníze z vážení zastupitelů přidá radnice k výtěžku vánoční sbírky, která končí šestého ledna 2020. Celý výtěžek bude věnován třebíčské pobočce Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením na financování nákladů spojených s asistenčními a doprovodnými službami při pořádání celoročního Klubu radosti a vícedenních rehabilitačních a sportovně-relaxačních pobytů a při účasti na sportovních a kulturních akcích.

V již tradiční Vánoční sbírce mohou přispět lidé z Třebíče a okolí a to buď hotovostí do zapečetěné pokladničky pro peněžité dary, která je umístěna pod vánočním stromem na Karlově náměstí, nebo bezhotovostně, na zvláštní účet sbírky u Komerční banky č. 115 – 958 161 0237/0100.

Zdroj: www.trebic.cz

Napsat komentář