Program Mládež kraji může v Třebíči finančně podpořit i tvůj nápad

Mladí lidé mohou získat peníze na projekty, kterými budou chtít zlepšit život v Třebíči. Program s názvem Mládež kraji v Třebíči realizuje Rada dětí a mládeže Kraje Vysočina ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Finančně se podílí také město Třebíč.

„V rámci programu zafinancujeme zajímavé nápady mladých lidí na zlepšení života v místě. Částkou 5 – 30 tisíc korun budeme podporovat nejrůznější aktivity – akce pro děti, aktivity na podporu seniorů, zlepšení prostředí ve městě, pomoc hendikepovaným, a další,“ uvedla koordinátorka projektu Ivana Tvrdá. O finanční příspěvek může žádat skupina minimálně čtyř lidí ve věku 15 – 26 let. Projekty bude možné realizovat od poloviny dubna do konce listopadu.

„Jeden ze skupiny mladých musí být starší 18 let. Žadatelé nejdříve předloží své nápady, následně budou pozváni na víkendové školení a potom budou svoje projekty prezentovat před komisí, která rozhodne o jejich podpoře,“ dodala Tvrdá. Nápady mohou mladí lidé přihlásit pomocí jednoduchého formuláře do 6. března.

Veškeré podrobnosti o programu najdou zájemci na facebookové stránce Mládež kraji – Vysočina nebo na webu vysocina.mladezkraji.cz.

kontakt: Ivana Tvrdá, 605 190 633, info@rdmkv.cz

Zdroj: www.trebic.cz

Napsat komentář