Noinujte doborovlníky na cenu Třebíčské srdíčko

Cena dostala jméno podle Antonína Hobzy, který byl u vzniku skautingu v Třebíči a jeho život i práce pro děti mohou být vzorem všem, kdo s dětmi pracují. Jeho skautská přezdívka Srdíčko dala název i anketě.

V Třebíči pracují desítky dobrovolníků v dětských organizacích. Jejich práce je náročná a často nedoceněná. Přitom pravidelná zájmová volnočasová činnost má zásadní význam ve výchově dětí a mládeže. Ve spojení s rodinou a školou tvoří základ správného rozvoje osobnosti dítěte. Proto město Třebíč a Rada dětí a mládeže kraje Vysočina tradičně oceňují dobrovolníky cenou „TŘEBÍČSKÉ SRDÍČKO“.

„Chceme ocenit dobrovolníky, kteří pravidelně a nezištně pracují ve svém volném čase s dětmi a mládeží,“ říká Jan Burda, předseda RDMKV a dodává: „Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo pracuje s dětmi, neváhejte ho nominovat na cenu Třebíčské srdíčko.“

Na cenu může být nominována osoba starší osmnácti let, která dlouhodobě vykonává nebo vykonávala pravidelnou dobrovolnou činnost ve prospěch dětí a mládeže v jejich volném čase na území města Třebíče minimálně tři roky. Podrobná pravidla udělování ceny najdete zde.

Znáte někoho, ve svém okolí, kdo se věnuje práci s dětmi a mládeží? Nominovat někoho na cenu může kdokoliv, i Vy. Nutné je do 23. ledna 2022 vyplnit nominační formulář, který najdete níže ve formátu vyplnitelného PDF a zaslat na e-mail predseda@rdmkv.cz.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat Radu dětí a mládeže kraje Vysočina na e-mailu info@rdmkv.cz nebo na telefonu 777 750 131.

Jan Burda, 777 750 131, predseda@rdmkv.cz / www.trebicskesrdicko.cz

ODKAZY

Zdroj: www.trebic.cz

Napsat komentář